Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muzika nad sexem.... idnes

5. 4. 2007

Muzika nad sexem
Management skupiny začal pošilhávat i po Británii - Tokio Hotel si vysloužili označení noví Take That či Boyzone. I když srovnávání s chlapeckými kapelami se Tokio Hotel brání. Chtějí působit spíš jako rockeři, kteří mají hodně holek. Když teda sami mají náladu... A sem tam poničí hotelový pokoj.

"O tom, jak vypadáme nebo jaký máme styl, rozhodujeme sami. A neděláme si s tím hlavu," tvrdí Bill. A přidává fráze jako Muzika je pro nás důležitější než image a sex!

Na začátku roku 2007 vyšlo druhé album Tokio Hotel, nazvané Zimmer 483. Následně se objevila zpráva, že kapela možná bude muset skončit. Kvůli vojně. Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi prý totiž dostali od německé armády povolávací rozkaz. Oběma je sedmnáct let, a proto se podle německých zákonů budou muset dostavit před odvodovou komisi, která rozhodne, zda jsou fyzicky i psychicky zralí pro základní vojenskou službu.

V Německu se nicméně okamžitě začaly šířit spekulace, že bratři výzvy k odvodu ignorují a že budoucnost kapely je nejistá. Sami bratři se nechali slyšet, že pokud by na vojnu skutečně museli, "bylo by to pro kapelu velmi zlé".

Tom nicméně říká: "Jasně, dospělost přece neznamená jen více práv, ale i více povinností. To jsme samozřejmě věděli už dřív." Dost možná tak početní čeští fanoušci uslyší příští týden Tokio Hotel naposledy. Alespoň na nějakou dobu.

"Jsme maximálně pyšní, že máme v Česku tolik příznivců. Vbudoucnu rádi přijedeme, abychom
odehráli pár koncertů," tvrdili členové skupiny loni. Svůj slib dodrželi beze zbytku.

zdroj: idnes.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tokio Hotel..:-*

(kačenka.., 15. 10. 2009 19:51)

Byla jsem na konzerte bylo to úžasný..=0* Jsou dokonalí.. :-)

tokio hotel:::????

(adela, 26. 4. 2009 18:27)

moc a moc rada bych viiděla billa
a taky proč neprijedete do BRNAAA?????

TOKIO HOTEL!!!!!!!!!

(HONZA, 3. 12. 2007 18:01)

MÁM MOC TOKIO HOTEL RÁD. CHTĚL BYCH VIDĚT BILLA.
MÁM JEJICH PÍSNIČKY. MAM RÁD BRAVO.TO JE VŠE!!!!!!!!