Jdi na obsah Jdi na menu
 


Billova nová image-Bill neues image

28. 4. 2006

Billova nová image:

ObrazekObrazek

Divoký! Odvážný! Tajemný! To je nový Bill!!! Bravo přináší exklusivně megahvězdu a všechno o její šokující proměně…

Cool! Totálně rockový! To je nový styl Tokio Billa. Polodlouhé vlasy a rozcuchané pramínky. Sexy! Svůdný! Vyspělý! Tak moc překvapil Bill (16) BRAVO u aktuálního Fotoshootingu. „Musím se toho ještě hodně učit!“ připouští zpěvák. „Ale měl jsem prostě z té proměny radost!“ Billovo účes je nový teprve několik dní. Fotky jsou poprvé zobrazeny nyní BRAVEM. Je to báječné překvapení pro fanynky! I skupina je nadšená. Billovo bratr Tom říká: „Myslím, že je to dobré. Zvykl jsem si na tu změnu rychle!“ K nové image skvěle pasuje i: obojek se lvem, náramky, masivní prsteny a pro Billa typické černě nalakované nehty.

ObrazekObrazek

Zbytek skupiny (Tom, Gustav a Georg) zůstal stále stejný. „Když chci změnit účes, udělám to,“ říká basák Georg (18). „Ale hned! Neváhám!“ Jsou krom nového vzhledu, změny i na turné? „Jo, jeviště bude masivnější a dokonce dva různé typy. A taky mnohem víc světla. Chceme, aby i fanoušci žili nový život!“ To rozhodně! Sám Bill je teď absolutním šokem! Fanynky se budou určitě kvůli novému vzhledu frontmana Magdeburské skupiny rozrůstat. Jestli pak taky on změní svou show? Turné se teď konají ve větších halách. „Proto potřebujeme promítací plátno, aby z nás i fanoušci v zadních řadách něco měli,“ vysvětluje Bill. Jen aby nedošlo k nedorozumění: „ Nejedná se o Show na druhém turné, ale o přídavek!“ dodává místo Billa jeho dvojče. Na to se těšili všechny fanynky. Teď mají šanci. Nový Bill a jeho nový život…

(Článek je z německého BRAVA)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

henna___94@hotmail.com

(henna, 24. 3. 2007 20:18)

Bill kaulitz is soooo sexy!!! I love him!!!! I wanna kissed with him <3 <3 <3

VELKÝ HOVNO VIM...

(TOM und BILL, 11. 7. 2006 18:27)

Naprostá pravda, já si teda kupuju německý časopisy, a je toho tam daleko víc, ale stejně hovno rozumim, ale to mi zas až tak nevadí!!!

Proč??

(nice.top.girl, 1. 6. 2006 20:54)

Proč němci toho mají víc než my asy začnu louskat Němčinu tohle je daleko více informací!!!