Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bill bude dabovat film

8. 11. 2006

Obrazek


Bill z Tokio Hotel se stane v kinech trpaslíkem!!!

Hamburg - žádné procítěné zpívání, divoké běhání na podiu - kompletně uklidněný a koncentrovaný si musí Bill (17) stoupnout k mikrofonu.

Zpěvák skupiny Tokio Hotel namluví ve filmu "Atrhur a Minimojové" hlavní postavičku malého Arthura v novém pohádkovém filmu.

Hrdina 66 milionového eurového velmi drahého filmy od režiséra Luca Bessona (Leon - profesionál, 5. elemenet) dokonce vidí ve zpěvákovi podobu. "Bylo to to první, co mi bylo podobné. Tak jsem si pomyslel: Kdo by to zvládnul, když ne já?" říká Bill. Není pro něho tento úkol příliš těžký?

Bill: "Těžké jsou ty emoce, které člověk ze sebe musí vydat, jako křik nebo smích. Jsem rád, že ve filmovém scénáři nebyl ještě brek."

Luc Besson pracoval pět let psaním téhle fantasy pohádky.

V angličtině mluví v hlavních rolích Madonna, David Bowie a Snoop Dogg, kteří rádi propůjčili svoje hlasy. V německé verzi si k mikrofonu stoupne kromě Billa taky Nena.

Bill: "Hrozně se na ni těším, jsem její velký fanoušek od svých šesti let. Mám všechna její alba."

Arthur (postavička vlevo) a jeho dabér Bill

Obrazek

Bill se svou kolegyní(a zároveň jeho idolem) ve studiu Nenou ;-) Nena prý bude mluvit tu zrzku, kterou na plakátě za nimi vidíte vedle Billa

           mmm

Bill ve studiu před mikrofonem

                                            fff

Tady je hlavní plakát pro ten film

                                              lll

Arthura a jeho dobrodružství si taky můžete zahrát ve hře - obal hry a ukázka ze hry


                      ggg 

Co to je:

Arthur a spol. vypráví příběh desetiletého klučiny, který se v zemi trollů a skřítků vydává hledat tajemný poklad. A bezpochyby ho i najde a jak už to chodí, něco při tom zažije, změní se, poučí...

Tady si můžete stáhnout na téhle stránce trailer v anglické verzi ;-) Stačí dole pod recenzí na trailer kliknou na LOW,MED nebo HIGH, podle toho v jaké to chcete kvalitě :

http://www.moviezone.cz/movies/arthuminimoy/trailers

A tady se můžete podívat na JIŽ NĚMECKÝ TRAILER!! Měl by být už nadabován Billem podle někoho, ale mě to jeho hlas moc nepřipomíná :-) :

A jestli si už chcete raději stáhnout tenhle německý trailer tak můžete! Je to z youtube, ale není to problém! Jediný, co potřebujete je stahovač a ten seženete tady : http://www.stahuj.cz/internet_a_site/download_manazery/vdownloader/ , nainstalujete a potom do jeho vyhledávače adresy zadáte tuhle adresku videjka : http://www.youtube.com/watch?v=PMkPUGnHZb0 a dáte Download ;-) A máte to v počítači ;-)

JEŠTĚ JEDEN BONUS TU MÁM! A JAKÝ? PLÁNUJE SE, ŽE POKUD TENHLE FILMÍK BUDE MÍT ÚSPĚCH, TAK ZA TŘI ROKY PŘIBLIŽNĚ BY MOŽNÁ SE MOHL OBJEVIT JEHO DRUHÝ DÍL A TO BY MOHLO ZNAMENAT, ŽE BY HO ZNOVA NADABOVAL "SNAD" BILL!!!

V KINECH OD LEDNA!

www.kaulitz-twins-4ever.blog.cz , přeložila Evelyn!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář